fbpx

DemirDöküm Yoğuşmalı Nitromix 24KW-28KW-35KW

15 Yıldır İzmir’in Lider Doğalgaz Firması Labirent Mühendisliğe Hoşgeldiniz.

Labirent Mühendislik Olarak Siz müşterilerimize En Uygun Demirdöküm nitromix Kombi Fiyatlarını Verebilmemiz İçin 444 3 713 0553 270 08 00 No’lu Telefonlardan Hemen Arayarak Ulaşabilirsiniz. Ya da Numaranızı Aşağıdaki Forma Bırakın Profesyonel Ekibimiz 30 Dakika İçinde Size Özel Ücretsiz Keşif Yaparak Size En Doğru ve En Uygun Fiyatlı Kombinizi Tavsiye Ediyor.

ÜCRETSİZ KEŞİF ve TEKLİF FORMU

 
Ürün Özellikleri
  • 4 yıldız Verim sınıfında %109 verimle
  • Maksimum Isı ve Sıcak Su Konforu
  • Düşük Doğalgaz Tüketimi
  • 24 28 ve 35 kW kapasite seçenekleri
  • Sessiz Çalışma
 
Premix Teknolojisi nedir?
 

Kullanılan otomatik devir ayarlı fan sayesinde optimum gaz-hava ön karışımı ile her kapasitede yüksek verim elde edilen teknolojiye premix teknolojisi denir. Bu teknoloji ile yüksek yakıt tasarrufu elde edilir.

 
Farklı Kapasite Seçenekleri
 

24/28/35 kW kapasite seçenekleri ile hem düşük hem yüksek metrekareli evlerde en uygun çözümü sunar.

 
A Sınıfı Yüksek Isıtma Verimi
 

ErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar.

 
Yoğuşmalı Kombi nasıl çalışır?

Kombilerde yoğuşma yanma gerçekleştikten sonra ortaya çıkan atık gazların yüksek sıcaklıklarının bacadan atılmadan önce premix eşanjörler sayesinde tesisat suyunda bir kere daha değerlendirilmesidir. Yoğuşmalı kombilerde kalorifer devresi dönüş suyu, özel olarak tasarlanmış eşanjör içinde su buharı ile karşılaşır ve su buharı bünyesindeki ısı enerjisini kalorifer devresi dönüş suyuna aktarır. Yoğuşmanın gerçekleşmesi için tesisatlarda dönen suyun sıcaklığının 55 derece ve altında olması gerekir. Bu şu demektir: Isıtıcı yüzeyler buna uygun seçilmiş olmalıdır. Ülkemizde genellikle radyatör seçimleri büyük yapıldığından yoğuşmalı cihaz kullanımına uygundur. Ayrıca yoğuşmalı kombiler kullanılırken yoğuşma enerjisinden faydalanmak için kullanıcıların kombi gidiş suyu sıcaklığını buna göre ayarlaması gerekir. Radyatörler için maksimum 70-75 C derece uygundur. Yoğuşma Teknolojisi sayesinde yakıt enerjisinden maksimum düzeyde yararlanılmakta ve yakıt ekonomisi sağlanmaktadır.

Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Ara Fiyat Al (7/24)